Moje przesyłki :)

29 listopada

Witam Was Kochani,

Dzisiaj w poście przegląd przesyłek z ostatnich dwóch dni. Bardzo czekałam na te właśnie przesyłki. Na początek zacznę od mojej nowej współpracy. Tym razem współpracę podjęłam z Zielony Nurt. Jest to firma zajmująca się produkcją zdrowej żywności, a przede wszystkim tłoczeniem oleju. I właśnie do testowania przypadł mi olej ze słonecznika.


Pochwalę się teraz kontynuacją współpracy z Akademia Umysłu. Akademia Umysłu to seria programów zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Programy te mają na celu poprawę funkcjonowania pamięci, uczą koncentracji i nie tylko. Jeśli chcecie poczytać jak sprawdził się jeden z wcześniej testowanych produktów to odsyłam do dwóch moich postów o programie Akademia Umysłu Junior Zima, które znajdziecie pod podanymi niżej linkami:

http://agnieszkanet.blogspot.com/2013/11/akadamia-umysu-junior-zima-recenzji.html

http://agnieszkanet.blogspot.com/2013/11/akademia-umysu-junior-zima-recenzji.html

http://agnieszkanet.blogspot.com/2013/11/akademia-umysu-junior-zima-podsumowanie.html

Tym razem testować będę program Akademia Umysłu Pamięć 2. Za kontynuację współpracy i zaufanie bardzo dziękuję :)
Nie wiem czy słyszeliście o takiej stronie jak PrzeczytamWszystkich.pl. Można na niej zbierać punkty przez czytanie artykułów i nie tylko. Zebrane punkty można wykorzystać na doładowanie do telefonu lub nagrodę rzeczową. Wybór jest ogromny. Tym razem za zebrane punkty postanowiłam zamówić krem dla mojej mamy Eveline Cosmetics.


A na koniec pochwalę się moją nową współpracą, którą nawiązałam kilka dni temu i produkt mam u siebie już. Postanowiłam, że czas na małą odmianę i zaprezentować coś innego niż kosmetyki czy produkty żywnościowe lub chemiczne.Jak widzicie nawiązałam współpracę z Pretty Women Dresses. Są oni producentem wysokiej klasy sukienek i sukni. Miałam możliwość wyboru sukienki za co bardzo dziękuję. Niebawem zaprezentuję sukienkę na sobie, ale czekam aż mój osobisty fotograf będzie miał czas i pstryknie mi kilka fotek. Powiem Wam tylko tyle, że sukienka jest urocza i cudownie się prezentuje, bo już ją przymierzyłam. Zapraszam Was na stronę producenta, bo mają świetny wybór i może coś wybierzecie dla siebie, w końcu Sylwester się zbliża. Oprócz sukienki otrzymałam też 2 katalogi.
Jak Wam się podobają moje zdobycze? Jak u Was z przesyłkami w ostatnim tygodniu?Zajrzyj tutaj

5 komentarze