MASKA NA OCZY HOT EYES STEAM IVY GMBH

30 lipca

Jakiś czas temu na portalu Ambasadorka Kosmetyczna można było zgłosić się do przetestowania maski na oczy, której zadaniem jest za pomocą ciepła wyeliminować zmęczenie i wygładzić skórę wokół oczu. Bardzo mnie zaciekawił ten produkt, więc zaraz po otrzymaniu maski przystąpiłam do jej testowania.

Czy maska ta działa? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części posta.Zmęczony wygląd jest niepożądanym kompanem w dzisiejszym życiu. Oczy skupione na monitorze przez cały dzień, niewłaściwe oświetlenie, suche powietrze, połączone z krótkim snem, często powodują „zmęczenie oczu”. Hot Eyes Steam –
Maska na oczy stworzona przez IVY GmbH pomoże Ci się zrelaksować .

To innowacyjna maseczka, która już po kilku minutach przynosi ulgę zmęczonym oczom oraz je odpręża. Produkt ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, które mają zmęczone oczy. Już po kilku minutach użytkowania przynosi ulgę zmęczonym oczom oraz je odpręża. Poza tym:
* redukuje cienie,
* zmniejsza opuchliznę,
* relaksuje i regeneruje oczy oraz skórę wokół nich,
* eliminuje zmęczony wygląd,
* wygładza skórę wokół oczu,
* poprawia cyrkulację krwi.

Hot Eyes Steam to materiałowa maseczka w groszki, z wszytymi do środka elementami, które w reakcji z tlenem zaczynają emitować ciepło.Zaczepia się ją za uszy i nakłada na zamknięte oczy na 10 min. Maksymalnie można ją trzymać do 15 minut. W tym czasie maska nagrzewa się nawet do 40 stopni. 
Maska faktycznie nagrzewa się dość mocno, ale spokojnie - nie musimy się obawiać, że nasze oczy ulegną poparzeniu. To miłe uczucie ciepła nie zrobi nam żadnej krzywdy. Maska bardzo dobrze przylega do oczu, nie zsuwa się. 

Czy po 10 minutach relaksu z tą maską na oczach zauważyłam coś pozytywnego? Owszem - skóra wokół oczu była wygładzona. Cienie troszkę rozjaśniły się, a opuchlizna stała się nieco mniejsza przez co skóra wokół oczu wyglądała na bardziej wypoczetą. Relaks z maską uprzyjemnia też jej nieco pudrowy zapach.

Cena takiej maski to około 10 zł. Myślę, że raz na jakiś czas naszym zmęczonym oczom możemy zafundować takie miłe odprężenie.

A Wy mieliście okazję już ją sprawdzić? Jak Wasze wrażenia?

Zajrzyj tutaj

0 komentarze