Zachowaj swoje wspomnienia z Fotobum.pl

27 lipca


Zdjęcia to wspaniały wynalazek. Dzięki nim w pewien sposób możemy zatrzymać czas, uchwycić przemijające chwile, ważne wydarzenia z naszego życia. Ja uwielbiam robić zdjęcia. A Ty? Pewnie też. I tak samo jak ja zastanawiasz się czasami, gdzie zdjęcia wydrukować. 

Ja w ostatnim czasie skorzystałam z usług Fotobum.pl i nie zawiodłam się.


Fotobum.pl to miejsce stworzone z myślą, by takie osoby jak ja czy Ty mogły wydrukować swoje zdjęcia z dysku komputera czy też z telefonu, Instagrama lub Facebooka. Dodawanie zdjęć na stronie jest bardzo proste i nie sprawi na pewno nikomu żadnego problemu.

Fotobum.pl ma w swojej ofercie różne produkty od fotoalbumów przez fotomagesy czy fotonaklejki do fotodekoracji. Ja akurat wybrałam fotoalbum mini na 24 zdjęcia, jednak jeśli będziecie chcieli by znalazło się w nim więcej zdjęć możecie wybrać opcję na 48 zdjęcia. Dodatkowo otrzymałam naklejki, którymi będę mogła ozdobić swoje zdjęcia.


Jak za swoje zamówienie możecie zapłacić? Otóż są 2 metody płatności: płatność z góry poprzez Payu lub płatność za pobraniem.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od momentu, gdy Wasze pieniążki zostaną zaksięgowane plus oczywiście czas na dostawę. 

A jak się prezentuje fotoalbum? Zobaczcie sami. Choć jest taki malutki to ma swój urok i jeszcze przez długi czas będziemy mogli całą rodziną wspominać miejsca, które w ostatnim miesiącu odwiedziliśmy. Fotoalbum może też być świetnym prezentem dla Babci, Dziadka, przyjaciela, cioci, wujka, koleżanki itd.Jak Wam się podoba?

Jeśli będziecie chcieli zajrzeć na FB strony to zapraszam https://www.facebook.com/FOTOBUMpl

Możecie też zajrzeć na Instagrama: @fotoinspiracje_fotobumZajrzyj tutaj

0 komentarze