KREM - KONCENTRAT DO STÓP GŁADKIE PIĘTY DNC

16 lipca

Dzisiaj przybywam do Was z recenzją kremu do stóp, który jakiś czas temu otrzymałam od BIOIKA.PLKrem-koncentrat do stóp to gęsty i skoncentrowany krem w postaci wosku do gładkich i delikatnych pięt. Ma działanie  natychmiastowe i bardzo skutecznie radzi sobie z najtrudniejszymi uszkodzenia skóry - pęknięcia, szorstkość, suchość i łuszczenie się. Pachnące olejki i wosk pszczeli głęboko zmiękczają i nawilżają suchą skórę. Nie zawiera wody i może być stosowany w  różnych temperaturach.


Krem znajduje się w puszeczce z nakrętką o pojemności 80 ml. Zapach eukaliptusowy, nieco cytrynowy, troszkę specyficzny.

Krem ma gęstą konsystencję przypominającą wosk.  Stąd też krem bardziej bym nazwała woskiem do stóp, a nie kremem. Nie ma problemu z wydobyciem produktu z opakowania do samego końca. Pomimo swojej konsystencji bardzo szybko się wchłania i gładko sunie po skórze.Niestety należę do osób, które zmagają się z suchością skóry na piętach, a do tego ich pękaniem. Stąd też swoim stopom muszę zapewniać odpowiednie nawilżenie, zmiękczenie. To wszystko zapewnił mi właśnie krem marki DNC. Już po pierwszym użyciu widziałam pierwsze pozytywne efekty. Stopy były odżywione, zregenerowaneTeraz wystarczy, że używam go co 2-3 dni w zależności od potrzeb. 


Znacie kosmetyki rosyjskie firmy DNC? 


Zajrzyj tutaj

0 komentarze