Komfort intymny z Gentle Day

11 czerwca

Dzisiaj będzie intymnie, bo przygotowałam dla Was
recenzję podpasek Gentle Day.
Produkt otrzymałam w ramach współpracy z tą firmą. STRONA PRODUCENTA


INFORMACJE OD PRODUCENTA

 Podpaski higieniczne Gentle Day® z anionowym paskiem o dalekich infraczerwonych promieniach. Do produkcji nie używa się materiałów szkodliwych i alergizujących, są całkowicie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. pH przyjazne dla skóry. Wkładki Gentle Day® są ekologiczne. Zapewniają uczucie świeżości i komfortu. Górna warstwa podpaski – z włókna nietkanego, posiada dziurki w formie lejka, przez które ciecz szybko przedostaje się do wnętrza wkładki, nie wycieka i pozostawia suchą powierzchnię. Absorbujący polimer wchłania około 150 ml cieczy (ok. 5 razy więcej niż zwykłe podpaski), przepuszcza powietrze, zapewnia skórze oddychanie. Sterylne, unikalne opakowanie oraz pakowanie wkładek w oddzielne saszetki chroni przed wilgocią i mikroorganizmami.

CENA ok. 11zł

OPAKOWANIE 10 sztuk

MOJA OPINIA

Pierwsze na co zwróciłam uwagę to opakowanie. Ładne, z możliwością ponownego zaklejenia opakowania. Każda podpaska jest zapakowana osobno, dzięki czemu możemy wrzucić to torebki i nie będzie nam zajmowała dużo miejsca. Oddzielne zapakowanie to też ochrona przed wilgocią i różnymi bakteriami. W opakowaniu znajdziemy 10 sztuk. Podpaski są cieniutkie ze skrzydełkami i dobrze trzymają się bielizny. Są chłonne, przepuszczają powietrze, dzięki czemu skóra może oddychać, co szczególnie jest ważne w tak upalne dni jakie mamy teraz za oknem. Nie podrażniały mojej skóry, co czasem w przypadku podpasek innych marek czasem się zdarzało. Specjalny pasek anionowy nie pozwala, by bakterie rozprzestrzeniały się wewnątrz podpaski. Minusem podpasek jest zapewne cena, bo za 10 sztuk musimy zapłacić około 11 zł, no i dostępność.

O tym gdzie kupić podpaski Gentle Day TUTAJ !!! 

Dziękuję Gentle Day za zaufanie i możliwość przetestowania produktu. 

MOJA OCENA 5/5


Zapraszam Was na stronę producenta

STRONA PRODUCENTA

oraz

FANPAGE


Zajrzyj tutaj

13 komentarze

 1. Od lat jestem wierna niezawodnym always.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam ich w ogóle, ale cena to trochę przesada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cena troszkę faktycznie odstrasza, ale są naprawdę chłonne, dużo chłonniejsze nawet od tych podpasek, które większość z nas kupuje

   Usuń
 3. Mam je :D ale nie używam więc pewnie oddam je przyjaciółce;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że są słabo dostępne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja otrzymałam tylko kilka sztuk do testów :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Używałam podpasek z tej firmy i byłam bardzo zadowolona. :)

  OdpowiedzUsuń