Przesyłki: współpraca i testowanie

22 października

Dzisiaj byłam cały dzień zabiegana w poszukiwaniu nowego wózka dla mojego synka. Niestety przez ostatnie dwa dni miałam ogromny problem. Ktoś sobie zrobił w nim miejsce do spania. Wczoraj rano chciałam z małym wyjść na zakupy, ale gdy zeszłam na dół ( wózek trzymam przy kaloryferze na parterze przy użyciu zabezpieczenia do roweru, mieszkam w bloku bez windy) okazało się, że wózek jest zniszczony, powykrzywiany tu i tam, potargany itp. Tyle miesięcy odkąd się tylko przeprowadziliśmy był spokój, nic się nie działo. Myślałam, że wyjdę z siebie. A dziś w nocy okazało się, że ta osoba znów powróciła i zrobiła to samo.Miała na tyle odwagi!  Na szczęście mój był na tyle czujny w nocy, tak jakby przeczuwał, że coś się dzieje na klatce i wyszedł. Udało nam się przyłapać tą osobę. Niestety musieliśmy postawić sprawę jasno: albo zgłaszamy sprawę na policję albo pokrywa straty. Wszystko wszystkim, ale tak się nie robi!!

Przez tą sytuację kurierzy mnie dzisiaj nie złapali i musiałam ja za nimi biegać. Ale warto było!

W ramach współpracy z TOMIL, którą nawiązałam w tamtym tygodniu otrzymałam do testowania kilka produktów.


W paczce znajdował się Wansou skoncentrowany proszek do prania o wadze 2,04 kg Charming Romance oraz AIR menline happy spray  odświeżacz powietrza Rain of Island oraz Japanese Cherry. Bardzo jestem ciekawa tych produktów i pewnie szybko zacznę testowanie.

Kolejna przesyłka to przesyłka dla mojego męża. Udało mi się załapać do testów Dove, a konkretnie żelu pod prysznic dla mężczyzn, no ale ja go testować nie będę :P  Pisałam o tym tutaj.Troszkę tych produktów w ostatnim czasie do testowania nam się nazbierało, ale pomalutku będę starała się pisać recenzje.   


Kto jeszcze załapał się do testów DOVE?

Zajrzyj tutaj

3 komentarze

 1. fajny blog :) Witam w klubie mam redaktorek Kosmeland.pl :))
  Zapraszam do mnie www.aneczka84.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za opinię :) właśnie piszę kolejny artykuł dla nich i jakoś brak weny mnie dopadł :( Twój blog dodałam do obserwowanych :)

   Usuń
 2. Przesyłki, które z pewnością się przydadzą:) gratki

  OdpowiedzUsuń