Zostałam ambasadorką Jeliton :)

11 października

Kurier dzisiaj dotarł do mnie z przesyłką do testowania z rekomenduj.to. Ponad miesiąc temu zapisałam się u nich i nie wierzyłam, że uda mi się tak szybko dostać do kampanii. Wypełniłam ankietę, a kilka dni temu dostałam wiadomość, że przesyłka jest już w drodze do mnie i że zostałam ambasadorką Jeliton. Zobaczcie co przypadło mi do testowania :) Nie spodziewałam się takiej ilości.


Jeliton to suplement diety poprawiający kondycję jelit. Aż jestem ciekawa skuteczności tego preparatu, bo zmagam się czasem z zaparciami. Mam nadzieję, że wszystko się unormuje teraz dzięki Jelitonowi:) Produkty pójdą też do moich bliskich,  aby testowanie było wiarygodne.

Czy któraś z Was też została ambasadorką tej marki?
A możecie ktoś miał do czynienia z tym suplementem? Jakie są Wasze opinie?

 

Zajrzyj tutaj

10 komentarze

 1. Też dostałam tą paczkę :) Gratki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. Jak dla mnie ten produkt mógłby nie istnieć, ale najważniejsze że Ty się cieszysz z możliwości testowania go! :) Pozdrawiam!

  we-all-love-make-up.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja czekam na potwierdzenie czy zostałam zakwalifikowana.....oby bo bardzo chętnie bym go wypróbowała. Zapraszam do mnie testowanie-po-ekranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dostałam od nich maila, że paczka do mnie leci;) Czekam i również jestem ciekawa rezultatu. Pozdrawiam www.malw-testuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. no właśnie, jakie ilości!jednak co rekomenduj.to to rekomenduj.to! a te suplementy są bardzo dobre, po pierwszym dniu testowania już zobaczyłam efekty:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również zarejestrowałam się niedawno na rekomenduj.to i też zostałam testerką. Dużo czytałam o jelitonie i ma same pozytywne opinie, tym chętniej go wypróbuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeliton jest super! ja bardzo na nim polegam szczególnie, że często mam problemy z zaparciami a on nie ma żadnej chemii więc jestem spokojniejsza. Gratuluję i zazdroszczę takiej przesyłki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeliton jest super! ja bardzo na nim polegam szczególnie, że często mam problemy z zaparciami a on nie ma żadnej chemii więc jestem spokojniejsza. Gratuluję i zazdroszczę takiej przesyłki :)

  OdpowiedzUsuń