Trusted Cosmetics - co to takiego?

23 stycznia

Witajcie,

na szczęście tydzień się kończy. Ufff....Ten tydzień upłynął mi na różnych badaniach, załatwianiu ważnych spraw. Teraz 2 dni spokoju, a potem od poniedziałku znowu to samo...

Dzisiaj przychodzę do Was z troszkę luźnym postem. Niebawem na pewno wrócę do recenzji kosmetyków.

Znacie Trusted Cosmetics

Jest to portal kosmetyczny, na którym znajdziecie wiele informacji na temat kosmetyków.


Kilka słów o portalu :)

W branży kosmetycznej pojawia się coraz więcej producentów kosmetyków, nowych marek kosmetycznych, firm oferujących współpracę. Jednak z którą firmą warto podjąć współpracę? Która firma jest zaufana? Która firma rzetelnie tworzy swoje produkty i nie oszukuje klientów?

W tym segmencie rynku przepisy zmieniają się bardzo często. A my z przyjemnością przedstawimy aktualne przepisy dotyczące kosmetyków, nowości z branży, firm, z którymi warto podjąć współpracę.


Jeżeli macie chęć sobie dorobić, a przy tym dzielić się z innymi swoją pasją do kosmetyków to piszcie śmiało na adres mailowy, który podaję niżej. Więcej informacji na pewno otrzymacie w mailu zwrotnym i dowiecie się na czym współpraca z Trusted Cosmetics polega.

Wystarczy napisać e-mail na adres: 

kontakt@trustedcosmetics.pl

Jeśli nie interesuje Cię współpraca z portalem to zajrzyj tam, by dowiedzieć się  wielu ciekawych informacji na tematy kosmetyczne. Portal się dopiero rozwija, ale za jakiś czas na pewno będzie na nim coraz więcej artykułów.

TRUSTED COSMETICS


Zajrzyj tutaj

7 komentarze

 1. Dziś na tym portalu byłam, a tu patrzę Ty wpis zrobiłaś :]

  OdpowiedzUsuń
 2. już zaglądam na ten portal :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto spróbować, ale jak dla mnie innym razem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na portal chętnie wpadnę i zobaczę czy warto tam wracać częściej:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajrzałam ciekawa tej współpracy i na razie nie decyduję się na próbę podjęcia współpracy, ale zobaczymy jak rozwinie się portal.

  OdpowiedzUsuń