Kultowe towary spod lady

19 czerwca

 Witajcie,

na spotkaniu blogerek w Katowicach każda z nas otrzymała wspaniałe upominki od sklepu SpodLady.com.


Projekt SpodLady.com powstał, aby uświadomić, że wiele z produktów, które pamiętamy z dzieciństwa znowu możemy posmakować. A przy tym powspominać świat niedawnych absurdów PRL-u.

Sklep SpodLady.com ma w swojej ofercie towary, które pomimo swojej długiej historii są nadal produkowane lub też zostały zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie na potrzeby tego projektu. Nie kupisz tutaj pamiątek z PRL-u, czyli rzeczy wyprodukowanych przed '89 rokiem, które można nabyć np. na aukcjach internetowych.
Odnajdziesz za to rzeczy inspirowane komediami i socrealizmem. Dostępne są prawdziwe hity PRL-u, takie jak: kultowy Miś, guma balonowa,oranżada w proszku, Woda Brzozowa, kalejdoskop, maluch oraz specjalnie przygotowane zestawy produktów na różne okazje.


Gadżety otrzymane od sklepu już są używane:

 • piękny kultowy kubek z napisem "Pani kierowniczka"


 • magnes na lodówkę "Jesteś u Pani"


 • karty do gry Flirt towarzyski stanowią wspaniałą zabawę
W paczce znalazł się też lizak oraz kartka pocztowa.Te i wiele innych ciekawych gadżetów znajdziecie na stronie sklepu http://www.spodlady.com/ .


Zajrzyj tutaj

9 komentarze

 1. Ale świetne rzeczy, lubię takie gadżety

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie na razie tylko magnes znalazł swoje miejsce. Ale kubek chyba do pracy wezmę :) Albo w domu kakao będę z niego piła. Kakao z takiego kubka musi smakować niesamowicie. Zwłaszcza takie prawdziwe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale super gadżety...lubię takie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojejku, ale bym zjadła tego lizaka! Kojarzy mi się z dzieciństwem- babcia często kupowała mi takie lizaki, gdy chodziłam do przedszkola!

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajne rzeczy ;)

  http://blogowszystkimevi.bloog.pl/

  OdpowiedzUsuń