Canpol Babies - niezbędne akcesoria dla dziecka i mamy

27 maja

Witajcie,

niedawno ponownie udało mi się dostać do testowania produktów Canpol Babies. Tym razem w nasze rączki trafiła torba termoizolacyjna, smoczek, kubek niekapek w kształcie pingwinka i zawieszka do smoczka. 


Najbardziej byłam ciekawa torby termoizolacyjnej.

 Torba jest solidnie wykonana. Ma niewielki rozmiar i mnóstwo praktycznych kieszeni - na chusteczki, pieluszki, portfel, klucze, telefon i butelkę czy kubek. Zamki działają sprawnie. Do tego pasek dołączony do torby ułatwia jej noszenie. Spokojnie torbę możemy umocować w wózku.


Podwójna powłoka termoizolacyjna wykonana z neoprenu i pianki stanowi doskonałą ochronę termiczną wpływając na spowolnienie procesu stygnięcia się herbatki w kubku czy butelce. Ja zawsze robię zdecydowanie cieplejszą tak, by córka po około 2 godzinach mogła napić się jej faktycznie ciepłej.  Łatwa w czyszczeniu i to też duży plus.


Kubek niekapek "Pingwin" został wyposażony w unikalny zaworek niekapek, by umożliwiać dziecku samodzielne picie bez rozlewania. Faktycznie nic się nie rozlewa, nawet jeśli dziecko bawi się kubkiem. U nas kubek się nie sprawdził. Twardy ustnik zdecydowanie nie przypadł córce. Sama konstrukcja składa się z dwóch elementów przez co łatwo się utrzymuje jego czystość. Za jakiś czas do niego wrócimy i spróbujemy ponownie.Smoczek dostosowany dla dzieci w wieku 6 -18 miesięcy. Też poniósł klęskę, bo niestety jego rozmiary Natce się nie spodobały. Choć mała ma 9 miesięcy to ja nadal kupuję smoczki dla dzieci do 6 miesiąca, Taka jej natura, ale cały czas są to smoczki z Canpola właśnie. :)


Zawieszka do smoczka Pingwin jest dobrze wykonana. Nie ulegnie łatwo zniszczeniu, a smoczek też nam w niewyjaśnionych okolicznościach nie zginie. Rzadko korzystamy, bo smoczek służy nam tylko do usypiania. Natalka w ciągu dnia obchodzi się bez smoka.


Lubię produkty z Canpola, a Wy Drogie Mamy?Zajrzyj tutaj

3 komentarze