Lakier do paznokci z winylem Virtual Fashion Mania I love it! nr 166

10 maja

Wiosna w pełni, więc i na moich pazurkach coraz to inne pojawiają się kolory. Uwielbiam różne odcienie czerwieni, różu i nie tylko.

 Dziś więc przedstawiam Wam lakier z winylem od Virtual nr 166 .Od producenta:

Elastyczny, szybkoschnący lakier doskonale współgra z idealnie wyprofilowanym pędzelkiem. Długotrwała winylowa formuła zapewnia głęboki i nasycony kolor oraz maksymalny lustrzany połysk. Lakier jest całkowicie bezpieczny dla płytki paznokcia, nie odbarwia, nie zawiera szkodliwego toluenu oraz formaldehydu. Hypoalergiczny. Moja opinia:

Opakowanie to szklana buteleczka o pojemności 10 ml. Konsystencja lakieru nie jest ani za gęsta ani też bardzo lejąca. Pędzelek długi, wąski, łatwo się nim aplikuje lakier. Kolor jest intensywny i już jedna warstwa lakieru wystarczy, by płytka paznokcia została dobrze nim pokryta. Ja jednak dla uzyskania głębszego koloru nałożyłam dwie warstwy. Nie smuży. Czas schnięcia jest tradycyjny. Jeśli chodzi o trwałość to lakier z top coatem utrzymał się u mnie bez odpryśnięcia 6 dni, potem zaczął się ścierać na końcówkach. Nie ma problemów też z jego zmywaniem. Nie odbarwia. Jak Wam się podoba kolorek?
Zajrzyj tutaj

5 komentarze