POMADKA OCHRONNA DO UST BASICLAB DERMOCOSMETICS

11 lutego


Pomadki ochronne do ust to kosmetyk po który sięgamy, gdy za oknem spada temperatura. Wówczas nasze usta są szczególnie narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, niska temperatura na zewnątrz, często mróz, wiatr sprawiają że stają się suche ispierzchnięte. O moje usta ostatnio dba pomadka ochronna od BasicLab Dermocosmetics. Jeśli jesteście ciekawi jak się sprawdziła pomadka to zapraszam na jej recenzję.


Basiclab Dermocosmetics Famillias pomadka ochronna do ust wygładza i odżywia szorstkie, spierzchnięte usta. Skutecznie regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych czy innych podrażnień. Chroni usta przed niekorzystnym wpływem wiatru, mrozu, deszczu czy słońca. Nie zawiera parabenów, silikonów i Phenoxyethanolu.


Pomadka została zapakowana w kartonik z charakterystyczną dla serii Familias grafiką. Jest ona minimastyczna i bardzo prosta. Z tyłu opakowania znajdziecie dokładny opis produktu. 


Sztyft ma biały kolor i pięknie pachnie gumą balonową, co niesamowicie uprzyjemnia stosowanie tej pomadki. Jest dość twardy, ale nie mniej jednak nie ma problemu z aplikacją na usta. Nie ma również problemu z wysuwaniem się sztyftu. 


Na ustach pomadka pozostawia delikatną warstwę ochronną. Doskonale nawilża usta i zapobiega ich wysuszaniu się. Błyskawicznie wygładza i odżywia. Regeneruje naskórek na skutek działania czynników atmosferycznych czy też podrażnień. Jest idealna na zimowe mrozy.

Pomadka nie zasycha na ustach, nie zbiera się w kącikach ust tworząc białych zaschnięć. 

Pomadkę stosuję codziennie kiedy czuję, że moje usta tego potrzebują i mam ją zawsze przy sobie w torebce.

A Wy jak dbacie o usta zimową porą?


Zajrzyj tutaj

0 komentarze