Delikatność z Corine de Farme podczas kąpieli Waszego maleństwa - moja opinia

22 grudnia

Jakiś czas temu otrzymałam w ramach podziękowania za napisanie 10 artykułów dla serwisu kosmeland.pl kosmetyki marki Corine de Farme. Byłam ich bardzo ciekawa, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację mojego dziecka. Delikatny żel myjący tej marki 2 w 1 prezentuje się tak:


Producent: http://www.forte-sweden.com/
 
Informacje od producenta: 

Formuła zawiera starannie wybrane składniki pochodzenia naturalnego w celu zapewnienia optymalnej tolerancji i pielęgnacji skóry niemowlęcia.

- 96% składników naturalnych  myjących, nawilżających i pielęgnujących skórę dziecka.
- 5% składników syntetycznych dla zapewnienia odpowiedniej trwałości i konsystencji.
- Łogodny i bezpieczny: hipoalergiczny, bez parabenów i barwników. Nie zawiera alkoholu i fenoksyetanolu. Kompozycja zapachowa bez ftalatów. Testowany dermatologicznie, pediatrycznie i okulistycznie.
Łagodnie myje skórę i delikatne włosy niemowlęcia, pozostawiając je miękkie i pachnące. Nie zawiera mydła. Nie szczypie w oczy. Żel przeznaczony również dla starszych dzieci.

Produkt wyprodukowany we Francji.

Opakowanie: 500 ml

Cena: ok. 15 zł

Stosowanie: 

Niewielką ilość żelu nanieść na mokrą skórę dziecka. Po umyciu delikatnie i dokładnie spłukać. Produkt został opracowany tak, by nie szczypał w oczy, jednak w przypadku dostania się go do oczu, należy je przepłukać duża ilością ciepłej wody. Nie stosować na podrażnionej skórze.

Moja opinia:Dzięki pompce z opakowania wydobywa się odpowiednia ilość żelu do umycia dziecka. Niestety jako szamponu go nie używałam. Preparat nakładałam bezpośrednio na ciało mojego dziecka. Nie wlewałam go bezpośrednio do wody, bo wówczas jest mniej wydajny. Z całą pewnością mogę potwierdzić, że żel nie szczypie w oczy. Dobrze rozprowadza się na ciele dziecka. Ma lekką, kremową konsystencję w kolorze białym. Zapach jest delikatny, utrzymuje się tak około 10 godzin na skórze dziecka.  Produkt jest naturalny w 96 % i nie powoduje objawów alergicznych u dziecka


Moja ocena: 4/5

Zajrzyj tutaj

3 komentarze