Zaległy post z przesyłkami :)

13 grudnia

Przez jakiś czas niestety nie miałam jak udokumentować tego co do mnie przyszło, bo port USB w aparacie mi się zepsuł...:( Musiałam zakupić czytnik kart pamięci i dzisiaj do mnie dotarł. Mogłam dzięki temu w końcu pokazać Wam zdjęcia moich zdobyczy.

Jakiś czas temu można było zdobyć cukierki Verbeny. Zgłosiłam się z miesiąc temu i dopiero niedawno do mnie dotarły. Na osłodę tego długiego oczekiwania dostałam torbę z cudnym napisem, który powalił mnie na kolana :P


Niespodziewanie otrzymałam też inną przesyłkę. Jakiś czas temu zamawiałam breloczek ze św. Krzysztofem, a  teraz otrzymałam podgrzewacz, który krył się pod tym:


Czekam jeszcze na parę przesyłek. Spodziewałam się ich początkiem tygodnia, ale pewnie są jakieś opóźnienia. w końcu okres przedświąteczny jest -ludzie mnóstwo kartek wysyłają, listów, zakupy robią przez Internet. Poczta i kurierzy mają mnóstwo pracy. Wiem sama po sobie, bo sama zakupy w większości robię przez Internet. Prezenty już dla większości rodzinki mam, ale jeszcze mam kilka dni, by zakupić prezenty dla pozostałych. Są to jednak zakupy, które czekają mnie w pobliskich sklepach. Na szczęście wiem, co komu kupić :) I nie muszę się niczym martwić :)
Zajrzyj tutaj

3 komentarze

  1. oo a ja cukierki Verbena dostalam tydzień po tym jak zamowiłam i niestety bez torby:(

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja do tej pory nie dostałam cukierków:(

    OdpowiedzUsuń
  3. Również dostałam cukierki razem z tą świetną torbą. :)

    OdpowiedzUsuń