Program wspomagający pamięć - podsumowanie programu Akademia Umysłu Pamięć 2

27 grudnia


Rzadko na rynku spotyka się programy wspomagające pamięć, koncentrację i nie tylko.Może inaczej...Są, ale nie są dość dobre...Niektóre programy mają super grafikę i jeszcze wiele innych rzeczy super, ale nie o to chodzi. Program ma spełniać swoją funkcję od początku do końca. I tak jest właśnie z programem Akademia Umysłu Pamięć 2.

Producent: http://www.akademia-umyslu.pl/

Informacje od producenta: 

Pamięć 1 i Pamięć 2 to efektywne i łatwe w obsłudze programy zaprojektowane, by wzmocnić i usprawnić proces zapamiętywania.

Cena:  29,90 zł

Moja opinia:

Dzisiaj przedstawię Wam kolejne 3 ćwiczenia . Niestety zdążyłam tylko część ćwiczeń przetestować, a to za sprawą przygotowań do Świąt i chrzcin mojego synka. Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o programie to zapraszam na stronę producenta http://www.akademia-umyslu.pl/pamiec

Kolejne ćwiczenie to "Wizytówki". Na monitorze pojawiają się zdjęcia pewnych osób oraz ich wizytówki. Naszym celem jest zapamiętanie twarzy tych osób oraz ich danych. Zdjęcia i wizytówki są zakrywane. Musimy skojarzyć poszczególne zdjęcia z daną osobą. Trudne?

Kolejne ćwiczenie to "Plus -minus". Ćwiczenie wspomaga nasze myślenie logiczne oraz rozwija zdolności matematyczne. Na ekranie pojawiają się działania matematyczne i ich wyniki. Należy je zapamiętać, a następnie należy je ułożyć albo rosnąco albo malejąco.

I czas na ostatnie ćwiczenie jakie udało mi się troszkę przećwiczyć to "Labirynt". Należy zapamiętać drogę do celu i już. Nie jest to łatwe zadanie....
Program zdecydowanie polecam każdej osobie, która ma problemy z zapamiętaniem czasem nawet drobnych rzeczy. Program Wam zdecydowanie pomoże. Jest łatwy w obsłudze, posiada kilka stopni trudności. Wszystko uzależnione jest od Waszych potrzeb. Program świetnie nadaje się do rozwijania pamięci i umiejętności koncentracji wśród dzieci, więc spokojnie może być wykorzystywany w szkołach czy przedszkolach. O programach edukacyjnych Akademia Umysłu EDU dowiecie się więcej na www.akademia-umyslu.edu.pl. A jeśli zastanawiacie się nad postanowieniami na Nowy nadchodzący niebawem Rok i chcecie poprawić swoją pamięć to polecam ten produkt. Zrobicie coś dla siebie nawet jeśli nie macie zbyt dużo czasu każdego dnia, bo na program wystarczy dziennie poświęcić tylko 15 minut! W przyszłości unikniecie problemów z zapamiętywaniem PIN-ów do kart czy numeru własnego telefonu :-) Do dalszego testowania programu wrócę po Nowym Roku :)

Na koniec zapraszam Was do zajrzenia na stronę
www.akademia-umyslu.edu.pl,
gdzie czeka na Was niespodzianka!!!


Czekają DUŻE RABATY!
Zajrzyj tutaj

2 komentarze

  1. Coraz bardziej zaczynają mnie te programy interesować.

    OdpowiedzUsuń
  2. chyba przydałyby się, bo ostatnio coraz gorzej z moją pamięcią:(

    OdpowiedzUsuń