Tradycyjny makaron z Ludwina - recenzja

06 grudnia

Dzisiaj nadeszła pora na recenzję produktu jaki otrzymałam do testowania od prekursorki.pl. Tym razem miałam przyjemność testować makaron tradycyjny z Ludwina gniazda nitki.
Produkt otrzymałam do testowania od: http://www.prekursorki.pl/

Informacje od producenta:

Wyśmienity makaron produkowany najlepszej mąki i jaj z serca Lubelszczyzny. To dzięki wybornym składnikom, makaron 4-jajeczny Polmak tak dobrze smakuje po ugotowaniu, a w dodatku nie klei się i ma ładny kolor.

Opakowanie: 500 g

Cena: 5,69 zł


Moja opinia:

Zupy jakoś u mnie rzadko się gotuje w ostatnim czasie, ale gdy nadchodzi niedziela obowiązkowo musi być rosół. I tak się stało, że akurat miałam okazję w minioną niedzielę do sprawdzenia makaronu marki POL-MAK. Opakowanie jest pół kilowe, więc starcza spokojnie dla mojej rodzinki. Na opakowaniu znajdziecie na pewno składniki z jakich makaron jest zrobiony, Oczywiście jest jest opisany sposób przygotowania. Czas gotowania też jest określony. Ja zawsze wybieram ten czas środkowy, by makaron nie był ani al dente ani za bardzo miękki. Makaron ma ładny kolor po ugotowaniu. Makaron bardzo nam smakował, a mój synek wręcz się zajadał rosołkiem z makaronem. Nie lubię makaronów 2 - jajecznych, bo po prostu nie mają smaku. Z większej ilości jaj makaron zupełnie inaczej smakuje. Pamiętam czas jak u mnie w domu mama sama robiła makaron. To był dopiero smak! Teraz to już chyba nikt w domu makaronu nie robi samemu. Cena makaronu mnie przeraża troszkę. Znalazłam w Internecie cenę od 5,69 zł. Nie wiem jak jest w Realu, Auchan, Carrefour, czy też Kauflandzie, czy ten produkt jest w ogóle dostępny. Swego czasu inny rodzaj makaronu tej firmy widziałam w Delikatesach Centrum.


Moja ocena: 4,5/5


Zajrzyj tutaj

3 komentarze

  1. U mnie też w niedzielę zawsze jest rosół.:) Bardzo lubię makaron i również pamiętam jak moja babcia jeszcze kilka lat temu robiła domowy makaron- zazwyczaj na święta- uwielbiałam go jeść!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. domowy makaron smakuje najlepiej :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzisiejszy rosołek to cofnięcie się w czasie czyli do czasów dzieciństwa,a kilka dekad już mam za sobą . Wszystko zgodne z opisem producenta.

    OdpowiedzUsuń