Moja opinia na temat pewnej mieszanki przypraw...

16 grudnia

Jakiś czas temu otrzymałam do testowania mieszankę przypraw Royal Brand. Postanowiłam, że w dniu dzisiejszym dla mojej rodziny przygotuję coś odmiennego. Sięgnęłam więc po przyprawę, która u mnie troszkę leżała i żałuję....A dlaczego, o tym za chwilę....Producent: http://royal-brand.pl

Informacja od producenta: 

Przyprawa do ryb po tajsku. Dzięki zastosowaniu specjalnych płatków kokosowych, ryba po ugotowaniu uzyskuje niesłychanie kokosowy aromat. Lekko ostra w smaku. Danie opracowano w oparciu o tajne przepisy kucharzy tajskich. Mieszankę można kupić tylko w najlepszych sklepach. Sporządzana jest zgodnie z systemem jakości HACCP oraz GOST-R.


Cena: 5, 40 zł


Opakowanie: 40 g

Moja opinia:

Długo zwlekałam z wykorzystaniem przyprawy. Dzisiaj zależało mi na szybkim obiedzie i wykorzystaniu pstrąga niedawno zakupionego w Biedronce.


Według przepisu filet należy podsmażyć, ale nie jest nic napisane czy ma być wcześniej doprawiony, opanierowany. To już jakiś minus, bo nie każdy zwraca uwagę na skład każdej mieszanki, a tym bardziej nie każdy próbuje jej. Stosowałam się do zaleceń producenta i instrukcji :)


Niestety to była totalna porażka, Zapach jak dla mnie chemiczny i potem smak ryby też nim był przesiąknięty. Smak kokosu niewyczuwalny. Takie przyprawy powinny bynajmniej w swoim składzie zawierać sól, jeśli mamy na myśli gotową mieszankę przypraw!!! Efekt końcowy też nie jest rewelacyjny, więc zdjęcia Wam kochani nie pokażę. O tej mieszance i producencie chcę jak najszybciej zapomnieć! Nigdy po te przyprawy nie wyciągnę swoich dłoni!!!


Moja ocena: 0/5


Zajrzyj tutaj

2 komentarze

  1. Nie sięgam po takie mieszanki ponieważ w nie nie wierzę:(

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie fajnie, że ta przyprawa nie spełniła swojego zadania...

    OdpowiedzUsuń