Wyniki rozdania!!!

08 grudnia

Nadeszła wielka chwila, by ogłosić wyniki rozdania. Wyniki miały być wieczorem, ale miałam dzisiaj więcej wolnego czasu i wyniki są nieco wcześniej :)

W rozdaniu udział wzięło tylko 20 osób, ale 4 osoby choć deklarowały, że pewne warunki zostały spełnione to jednak po mojej kontroli okazało się, że jednak nie. Ktoś podał, że jest obserwatorem bloga, a tak nie było. A to był jeden z warunków obowiązkowych! Ktoś podał, że na blogu była notka i baner lub sam baner, a tak też nie było. Niestety jestem bardzo dokładna, a jestem z zawodu księgową, więc nic mi nie umknie :) Takich zgłoszeń nie brałam pod uwagę! Jeśli ktoś coś deklaruje to powinien się z tego wywiązać, a nie liczyć na łut szczęścia, że ktoś tego nie dopatrzy. Może, gdyby było dużo zgłoszeń to ok wszystko możliwe, ale u mnie dużo chętnych nie było. W sumie losów było tylko 57.

Miała być fotorelacja z przeprowadzonego losowania, ale mam problem z aparatem, a konkretnie z USB i możliwością przesyłania zdjęć z aparatu na komputer. Czekam obecnie na czytnik kart pamięci na USB. Może w najbliższym tygodniu przyjdzie i będę mogła się pochwalić też moimi kolejnymi zdobyczami :)

Nie przedłużając dłużej.... ZWYCIĘZCĄ ROZDANIA......zostaje.....

BASIA SZCZĘSNA


Basiu czekam na adres do wysyłki do 2 dni od chwili ogłoszenia wyniku na mój adres: agus27sc@gmail.com.. Jeśli nie otrzymam od Ciebie adresu będę losować kolejnego zwycięzcę...

Ho, ho, ho.Niedawno były Mikołajki.....  Zbliżają się Święta....A ja mam ostatnio zbyt wiele powodów do radości, więc postanowiłam wylosować też osobę, która otrzyma z mojej strony małą niespodziankę. A kto tą niespodziankę otrzyma??? Oczywiście losowanie było przeprowadzone wśród prawidłowych zgłoszeń.

Niespodziankę otrzyma...:

BASIEK86

Basie tym razem miały szczęście. Ponieważ od basiek86 adres znam, więc Ciebie termin nie obowiązuje. Byłaś jedną z gadułek w listopadzie przecież :) Gratuluję!!!

Nagrody zostaną wysłane w terminie do 7 dni od ogłoszenia wyników!

Obu BASIOM gratuluję!!! 

KOLEJNE ROZDANIE PO NOWYM ROKU!!!

Zajrzyj tutaj

8 komentarze